wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Melissa & Doug
Strona główna » Melissa & Doug

Melissa & Doug

Melissa & Doug

Słynna amerykańska firma Melissa & Doug karierę rozpoczęła przeszło 25 lat temu w zaciszu garażu a dzisiaj jest jednym z wiodących  na rynku producentów zabawek i akcesoriów dla dzieci w każdym wieku.
Oferowane zabawki są najwyższej jakości, zgodne z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na rynkach świata.
Produkty Melissa & Doug przechodzą również japońskie testy jakości, które uchodzą za najbardziej rygorystyczne na świecie.
Zabawki charakteryzują się wysokimi walorami edukacyjnymi, wspomagają rozwój wyobraźni oraz umiejętności logicznego myślenia.


 

Blog

CIAŁO LUDZKIE

„Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce” (Terencjusz)
 Może wśród maluchów jest przyszły lekarz? Ktoś, kto wynajdzie jakiś ważny lek albo uratuje nie jedno życie! Zastanawialiście się nad tym? Także z praktycznych względów istotne jest, aby dzieci znały i potrafiły wskazywać części ciała. Jak coś boli albo w czasie choroby, komunikacja i zdiagnozowanie będzie znacznie łatwiejsze.
Przeczytaj całość

WALENTYNKI

W dzień św. Walentego czy najważniejszy jest prezent, który wręczymy? My uważamy, że pamięć i czas, jaki możemy poświęcić bliskiej osobie. W pośpiechu dnia codziennego często przestajemy być ze sobą. Warto zatem chociaż ten dzień spędzić razem. Świetnym miejscem na rozpoczęcie jest kuchnia.
Tradycja mówi, że droga do serca prowadzi przez żołądek. Jednym z najlepszych afrodyzjaków jest oczywiście czekolada.
Przeczytaj całość
Opinie o sklepie