Zadzwoń do nas
(PN-PT 8.00-16.00)
ImperiumZabawek.pl
Szukaj
Panel klienta
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Współpraca
Strona główna » Współpraca

WspółpracaProgram Partnerski  IMPERIUM DLA INSTYTUCJI
Nasza oferta przeznaczona jest dla jednostek publicznych takich przedszkola, szkoły, żłobki sale zabaw.
Zdajemy sobie doskonale sprawę że zabawki dla dzieci powinny pełnić funkcję kreatywną i edukacyjną przy czym nie powinny zawierać elementów zbyt małych oraz ostrych.
Jednym słowem zabawki muszą być bezpieczne
Jeśli Państwo decydujecie się na zakup zabawek np.  dla przedszkola,  doskonale zdajecie sobie sprawę że oprócz wszelkich atestów zabawka powinna być wykonana z dobrej jakości materiału oraz być naprawdę wytrzymała w ten sposób dając dzieciom radość i sposobność nauki przez długie lata.
Doskonałym przykładem takich zabawek są produkty firmy WADER z którą ściśle współpracujemy oraz posiadamy ich pełną ofertę.

Zasady uczestnictwa w programie
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i stale poszerzającej się ilości placówek edukacyjnych w naszej bazie, stworzyliśmy dla Państwa program partnerski Imperium dla instytucji dzięki któremu złożenie zamówienia przez naszą stronę  staje się wygodne i zdecydowanie bardziej ekonomiczne.
Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej sklepu prosimy o zaznaczenie instytucji edukacyjnej którą prezentujecie. Po wybraniu opcji na starcie otrzymujecie Państwo rabat 5% na wszystkie produkty ( nie objęte promocją ) dostępne w naszej stronie.
Jeśli zakupy przekroczą kwotę 2000pln rabat zwiększa się automatycznie do 10%
Szanowni klienci jeśli będziecie mieli problem z wyborem właściwych zabawek możecie liczyć na naszą doświadczoną wykwalifikowaną kadrę.
My naprawdę uwielbiamy doradzać naszym klientom
 
Ponadto na 5% zniżkę mogą korzystać rodzice pociech którymi się zajmujecie. Pod warunkiem oczywiście że powołają się na jednostkę publiczną będącą już w naszej bazie. To również z pewnością umocni wizerunek Waszej placówki
Na Wasze życzenie możemy również umieścić taką informację na naszej stronie internetowej

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy

Z wyrazami szacunku zespół Imperium Zabawek
 


Przejdź do strony głównej
Opinie o nas
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu