wyszukiwanie zaawansowane
1 » Współpraca2

Kategorie

Producenci

Kontakt

 • ImperiumZabawek.plNasze sklepy:

  - WARSZAWA -
  ul. Myśliborska 53
  tel. 504 212 282
  Pon - Pt 9.00 - 19.00
  Sob 10.00 - 14.00

  - PRUSZKÓW -
  al. Jerozolimskie 462
  tel. 511 79 49 29
  Pon - Pt 11.00 - 19.00
  Sob 10.00 - 15.00

 • E-mail:sklep@imperiumzabawek.pl
 • Telefon22 889 00 11

Opinia o produkcie

Jednym słowem po prostu super. Moi synkowie mają kilka samochodów Wadera. Zabawki są bardzo wytrzymałe. Najstarsze samochody maja 4 lata i nadal są w…
Ocena produktu 5/5

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

 • eserivce
 • Dotpay
 • BGŻ
1 » Współpraca2

Współpraca

Program Partnerski  IMPERIUM DLA INSTYTUCJI
Nasza oferta przeznaczona jest dla jednostek publicznych takich przedszkola, szkoły, żłobki sale zabaw.
Zdajemy sobie doskonale sprawę że zabawki dla dzieci powinny pełnić funkcję kreatywną i edukacyjną przy czym nie powinny zawierać elementów zbyt małych oraz ostrych.
Jednym słowem zabawki muszą być bezpieczne
Jeśli Państwo decydujecie się na zakup zabawek np.  dla przedszkola,  doskonale zdajecie sobie sprawę że oprócz wszelkich atestów zabawka powinna być wykonana z dobrej jakości materiału oraz być naprawdę wytrzymała w ten sposób dając dzieciom radość i sposobność nauki przez długie lata.
Doskonałym przykładem takich zabawek są produkty firmy WADER z którą ściśle współpracujemy oraz posiadamy ich pełną ofertę.

Zasady uczestnictwa w programie
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i stale poszerzającej się ilości placówek edukacyjnych w naszej bazie, stworzyliśmy dla Państwa program partnerski Imperium dla instytucji dzięki któremu złożenie zamówienia przez naszą stronę  staje się wygodne i zdecydowanie bardziej ekonomiczne.
Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej sklepu prosimy o zaznaczenie instytucji edukacyjnej którą prezentujecie. Po wybraniu opcji na starcie otrzymujecie Państwo rabat 5% na wszystkie produkty ( nie objęte promocją ) dostępne w naszej stronie.
Jeśli zakupy przekroczą kwotę 2000pln rabat zwiększa się automatycznie do 10%
Szanowni klienci jeśli będziecie mieli problem z wyborem właściwych zabawek możecie liczyć na naszą doświadczoną wykwalifikowaną kadrę.
My naprawdę uwielbiamy doradzać naszym klientom
 
Ponadto na 5% zniżkę mogą korzystać rodzice pociech którymi się zajmujecie. Pod warunkiem oczywiście że powołają się na jednostkę publiczną będącą już w naszej bazie. To również z pewnością umocni wizerunek Waszej placówki
Na Wasze życzenie możemy również umieścić taką informację na naszej stronie internetowej

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy

Z wyrazami szacunku zespół Imperium Zabawek
 


Przejdź do strony głównej

Blog

BAWIĆ SIĘ JEST RZECZĄ LUDZKĄ?

Zabawa to aktywność sięgająca najgłębszych początków ludzkości. Z antropologicznego punktu widzenia nie istnieje społeczność (kultura, cywilizacja), której członkowie nie znaliby zabawy. Zabawa to nie tylko rozrywka to przede wszystkim rozwój i edukacja. Treść zabaw  jest ściśle związana z otaczającą rzeczywistością.
Przeczytaj całość

Nie ma głupich pytań??? Zamień głupie pytania w mądre polecenia!

Dzieci, jako młode osobniki, dopiero co poznające świat, obok naukowców i dziennikarzy, są autorami największej liczby pytań. Dzieci wciąż pytają i pytają... Dorośli zmęczeni ciągłymi "a po  co?", a dlaczego?"  skłonni są nazwać te pytania głupimi bo dotyczą (w ich mniemaniu) błahych lub oczywistych kwestii lub zadawane są po raz kolejny. Ale to dorośli zadają dzieciom głupie pytania - pytania retoryczne.
Przeczytaj całość

TOY HISTORY - jak to się stało, że kamień i patyk przeistoczył się w skomplikowaną zabawkę?

Zabawki były i są ściśle związane z rzeczywistością otaczającą dziecko. Dzieci od najmłodszych lat,  podpatrując dorosłych,  aranżują zabawy naśladowcze, odtwarzają sytuacje znane im z życia codziennego, a co za tym idzie potrzebują charakterystycznych przedmiotów (figurek zwierząt, pojazdów, drobnych narzędzi, przebrań itp.). Stąd zabawy w lekarza, sklep, strażaka, gotowanie, sprzątanie, zabawa w ogrodnika, zamiłowanie do pojazdów typu traktor, autobus, ambulans czy wyścigówka.
Przeczytaj całość
Opinie o sklepie