wyszukiwanie zaawansowane
1 » REGULAMIN AKCJI „Podaruj Dzieciom Szczęście”2

Kategorie

Producenci

Kontakt

 • ImperiumZabawek.plNasze sklepy:

  - WARSZAWA -
  ul. Myśliborska 53
  tel. 504 212 282
  Pon - Pt 9.00 - 19.00
  Sob 10.00 - 14.00

  - PRUSZKÓW -
  al. Jerozolimskie 462
  tel. 511 79 49 29
  Pon - Pt 11.00 - 19.00
  Sob 10.00 - 15.00

 • E-mail:sklep@imperiumzabawek.pl
 • Telefon22 889 00 11

Opinia o produkcie

Jeśli masz duży ogród i chcesz, żeby Twoje dziecko spędzało więcej czasu na świeżym powietrzu - kup mu zestaw zabawek ogrodowych. Jedną z nich jest ten…
Ocena produktu 5/5

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

 • eserivce
 • Dotpay
 • BGŻ
1 » REGULAMIN AKCJI „Podaruj Dzieciom Szczęście”2

REGULAMIN AKCJI „Podaruj Dzieciom Szczęście”

 

REGULAMIN AKCJI „Podaruj Dzieciom Szczęście”

 § 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy regulamin określa warunki i zasady uczestniczenia w Akcji „Podaruj Dzieciom Szczęście”. Organizatorem akcji jest jest firma EMALPOL.PL Monika Tytko, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Myśliborskiej 53 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrz Gminy Białołęka M.St Warszawy posiadającą NIP: 7421189398 reprezentowaną przez Monikę Tytko (dalej „Organizator”).

 

 1. Warunki uczestnictwa w Akcji określone są w niniejszym Regulaminie, a głosowanie będzie jednoznaczne z faktem, iż Uczestnik zapoznał się z treścią Regulaminu i go akceptuje. Akcja jest organizowana na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, Uczestnicy głosują za pomocą posta zamieszczonego na swoim profilu Facebook w którym decydują, która instytucja ich zdaniem powinna zostać charytatywnie obdarowana przez Organizatora paczką zabawek.   

§2 CZAS TRWANIA 

 1. Akcja jest podzielona na dwa etapy:
 2. Pierwszy etap trwa od dnia 30.03.2018 od godz.18:00 do dnia 13.04.2018 r. do godz. 23:59.
 3. Drugi etap trwa od dnia 16.04.2018 od godz.9:00 do dnia 30.04.2018 r. do godz. 23:59.

§3 UCZESTNICY 

 1. Uczestnikiem głosowania może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, będąca konsumentem w rozumieniu art.22¹ Kodeksu cywilnego 
 2. Z głosowania wyłączeni są pracownicy Organizatora, osoby wyznaczone przez Organizatora do przeprowadzenia nadzoru nad przebiegiem Konkursu, pracownicy podmiotów współpracujących  z Organizatorem.

§4 ZASADY UDZIAŁU W AKCJI

I ETAP

 1. Uczestnik pod postem akcji zamieszcza informację o instytucji ( typu: Dom Dziecka, Dom Samotnej Matki, Przedszkole, świetlica szkolna ), która według niego zasługuje na nagrodzenie.
 2. Uczestnik może, ale nie musi, zamieścić opis miejsca, które zgłasza.
 3. Instytucja zgłaszana przez Uczestnika powinna znajdować się na terenie miasta Warszawa, gmina Białołęka lub powiatu Pruszkowskiego.
 4. Wszystkie zgłoszenia i zdjęcia, zawierające treści obraźliwe lub obelżywe, naruszające czyjeś prawa autorskie; zawierające treści erotyczne, niecenzuralne, ośmieszające, nieprzyzwoite, naruszające powszechnie akceptowane zasady moralności, naruszające godność osobistą, nawiązania do symboli religijnych, etnicznych lub rasowych a także takie, które nie zawierają podstawowych wymagań, stawianych przez stronę, nie zostaną uwzględniane w głosowaniu  i natychmiastowo zgłaszane do usunięcia.
 5. Organizator dokona oceny prawidłowości i przebiegu napływania zgłoszeń.
 6. Organizator ze wszystkich zgłoszeń wybierze TRZY instytucje z Warszawy -Białołęki oraz TRZY Instytucje z powiatu Pruszkowskiego, które według niego najbardziej potrzebują pomocy.
 7. Organizator poinformuje o  instytucjach, która wygrała głosowanie w dniu 15.04.2018 na profilu Facebook. Informacje, o możliwości udziału w akcji, przedstawiciele wybranych instytucji dostaną drogą mailową.

II ETAP

 1. Dnia 16.04.2018r. Organizator w kolejnych dwóch oddzielnych postach [ jednym dla Białołęki i drugim dla Pruszkowa ] zamieści po trzy instytucje, które wezmą udział w II ETAPIE akcji.
 2. Zadaniem uczestników będzie zebranie jak największej ilości like'ów dla instytucji, która według nich powinna otrzymać główną nagrodę.
 3. Wygrywa instytucja, która do 30.04.2018r. do godziny 23:59 zbierze największą ilość like’ów.
 4. Organizator dokona oceny prawidłowości i przebiegu głosowania.

§5  PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH, PRAWA AUTORSKIE , WARUNKI PRAWNE

 1. Uczestnik, który publikuje swój głos w formie tekstu i/lub zdjęć robi to na własne ryzyko i we własnym imieniu, i ponosi odpowiedzialność za ewentualne naruszenie praw osób trzecich wynikające z zamieszczenia komentarza, w szczególności praw autorskich. W przypadku zamieszczenia przez uczestnika zdjęcia przedstawiającego jego wizerunek, wyraża on zgodę na rozpowszechnianie swojego wizerunku.  

§6 NAGRODY

 1. Główną nagrodą w głosowaniu jest zestaw zabawek FIRMY WADER, który zostanie przekazany na potrzeby instytucji, która wygrała w głosowaniu. 
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do przekazania nagród wybranej instytucji w terminie ustalonym z przedstawicielem danej instytucji.  Wartość głównej nagrody to ok. 1500zł brutto. Nagroda zostanie przekazana charytatywnie, a formalności związane z przekazaniem nagrody będą ustalone bezpośrednio pomiędzy Organizatorem a daną instytucją. 
 3. Organizator zapewnia transport zabawek do instytucji na swój koszt.
 4. Nagrody nie podlegają wymianie na inne nagrody lub ekwiwalent pieniężny, ani nie mogą być przekazane na rzecz osób trzecich. 

§7 INNE POSTANOWIENIA  

 1. Organizator informuje, że głosowanie nie jest w żadnym zakresie sponsorowane, wspierane, administrowane, ani stowarzyszone z portalem www.facebook.com. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc., Delaware Corporation z siedzibą przy 1601 s. California Ave, PaloAlto CA 94 304
 2. Uczestnictwo w głosowaniu jest dobrowolne.
 3. Wszelkie dodatkowe informacje o głosowaniu, związane z jego funkcjonowaniem można uzyskać wysyłając e-mail na adres: sklep@imperiumzabawek.pl
 4. Postanowienia Regulaminu są wyłączną podstawą prowadzenia głosowania, a ich wykładnia  i interpretacja należy wyłącznie do Komisji. Wszelkie decyzje Organizatora i Komisji powołanej przez Organizatora są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
 5. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany zasad głosowania i treści niniejszego Regulaminu bez podania przyczyny, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków udziału w głosowaniu i nie będzie naruszało podstawowej koncepcji głosowania. 
 6. W sprawach nieuregulowanych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego. 
 7. Niniejsze głosowanie nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.)
  Wersja do pobrania pdf - Regulamin
Przejdź do strony głównej

Blog

BAWIĆ SIĘ JEST RZECZĄ LUDZKĄ?

Zabawa to aktywność sięgająca najgłębszych początków ludzkości. Z antropologicznego punktu widzenia nie istnieje społeczność (kultura, cywilizacja), której członkowie nie znaliby zabawy. Zabawa to nie tylko rozrywka to przede wszystkim rozwój i edukacja. Treść zabaw  jest ściśle związana z otaczającą rzeczywistością.
Przeczytaj całość

Nie ma głupich pytań??? Zamień głupie pytania w mądre polecenia!

Dzieci, jako młode osobniki, dopiero co poznające świat, obok naukowców i dziennikarzy, są autorami największej liczby pytań. Dzieci wciąż pytają i pytają... Dorośli zmęczeni ciągłymi "a po  co?", a dlaczego?"  skłonni są nazwać te pytania głupimi bo dotyczą (w ich mniemaniu) błahych lub oczywistych kwestii lub zadawane są po raz kolejny. Ale to dorośli zadają dzieciom głupie pytania - pytania retoryczne.
Przeczytaj całość

TOY HISTORY - jak to się stało, że kamień i patyk przeistoczył się w skomplikowaną zabawkę?

Zabawki były i są ściśle związane z rzeczywistością otaczającą dziecko. Dzieci od najmłodszych lat,  podpatrując dorosłych,  aranżują zabawy naśladowcze, odtwarzają sytuacje znane im z życia codziennego, a co za tym idzie potrzebują charakterystycznych przedmiotów (figurek zwierząt, pojazdów, drobnych narzędzi, przebrań itp.). Stąd zabawy w lekarza, sklep, strażaka, gotowanie, sprzątanie, zabawa w ogrodnika, zamiłowanie do pojazdów typu traktor, autobus, ambulans czy wyścigówka.
Przeczytaj całość
Opinie o sklepie