wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » DAM PRACĘ - Sprzedawca / Kasjer
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Kontakt
  • ImperiumZabawek.plNasze sklepy:

    - WARSZAWA -
    ul. Myśliborska 85
    tel. 511 79 49 29
    Pon - Pt 9.00 - 19.00
    Sob 10.00 - 15.00

    ul. Myśliborska 53
    tel. 504 212 282
    Sob 10.00 - 14.00
  • E-mail:sklep@imperiumzabawek.pl
  • Telefon22 889 00 11
Opinia o produkcie
Jednym słowem po prostu super. Moi synkowie mają kilka samochodów Wadera. Zabawki są bardzo wytrzymałe. Najstarsze samochody maja 4 lata i nadal są w…
Ocena produktu 5/5
Producenci
Systemy płatności
  • eserivce
  • Dotpay

DAM PRACĘ - Sprzedawca / Kasjer

Zakres obowiązków:
- prowadzenie rozmów sprzedażowych z klientem
- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień
- uzupełnianie oferty na półkach
- prace inwentaryzacyjne
- dbanie o porządek na sklepie

Warunki zatrudnienia:
- dni i godziny pracy:
od poniedziałku do piątku na dwie zmiany, w godz. 9.00 - 17.00 i 11.00 - 19.00, oraz co druga sobota w godz. 10-15
- miejsce pracy: Warszawa, Tarchomin ul. Myśliborska 85
- po okresie próbnym (umowa na okres próbny), zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę (umowa na czas nieokreślony)
- wynagrodzenie na okres próbny 2200 zł netto

Wymagania:
- komunikatywność, łatwość i swoboda wypowiedzi,
- znajomość obsługi terminala oraz kasy fiskalnej,
- umiejętność obsługi programu Subiekt - mile widziana
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy rekrutacja@imperiumzabawek.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)
oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Przejdź do strony głównej

Blog

A CO JEŚLI PADA ???

Mówi się, że nie ma złej pogody, aby wyjść z domu :] Wystarczy, że dobrze się ubierzemy i w każdym momencie możemy wyjść na dwór. To prawda, ale.. co jeśli za oknem naprawdę nie jest fajnie i zupełnie nie mamy ochoty wyjść?

Przeczytaj całość

ŚWIAT ZABAWEK WADER - NASZE MARKI

WADER, a raczej "WADER-WOŹNIAK sp. z o.o." obecnie prowadzony przez braci Woźniak liczy sobie już ponad  27 lat. Ten w 100% polski producent zabawek należy do ścisłej czołówki europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci! Jest także jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl